PROMO

ul. Malinowa 1,
64-920 Piła

Algoterapia

Algoterapia to metoda łącząca aż cztery naturalne terapie wyszczuplające:

algoterapię, aromaterapię, peloidoterapię oraz Body Wrap. W skład preparatu wchodzą między innymi oligoelementy pochodzenia morskiego oraz wyciągi roślinne i olejki eteryczne.

EFEKTY ZABIEGU:

- redukcja obwodu talii, bioder, ud i pośladków

- poprawa jędrności i elastyczności skóry

- spłycanie rozstępów i cellulitu

- odtrucie organizmu ze szkodliwych toksyn

- wspomaganie chorób takich jak: reumatyzm, bóle stawów, łuszczyca, bezsenność

Algi nałożone na ciało w gabinecie masażu odrzywiają skóręprawdziwym morskimkoncentratem o niespotykanej skuteczności w walce z cellulitem i otyłością. Dzięki użytym algą skóra odzyskuję jędrność i elastyczność.

Systematyczne stosowanie preparatu powoduje oczyszczanie ze szkodliwych toksyn oraz poprawia jego funkcjonowanie, poprzez przyspieszenie procesów metabolicznych. Algoterapiaeę wspomaga leczenie wielu schorzeń o podłożu reumatycznymi i dermatologicznym (reumatyzm, bezsenność, bóle stawów). Posiada również właściwości antystresowe i poprawia samopoczucie. Stosowanie preparatów zawierających algi przyczynia się do znacznego wzrostu i witalności organizmu.

W zabiegu algoterapiaeę wykorzystuje się ekstrakt algowo-mineralny, witaminy A+E oraz ekstrakty roślinne. Dzięki unikalnej recepturze redukuje skórkę pomarańczową i przyśpiesza spalanie nagromadzonych komórek tłuszczowych.