PROMO

ul. Malinowa 1,
64-920 Piła

Jacuzzi

                                                                                             Jacuzzi Piła

NIE MA MOŻLIWOŚCI SKORZYSTANIA Z ZABIEGU

 Jacuzzi (Saunus Per Aquam) - samo zdrowie dzięki wodzie. Oprócz szerokiego wachlarzu usług jakie oferujemy, tym czym naprawdę możemy zadowolić naszych klientów to masaż wodny SPA. 

SPA to zbawienne działanie wody, które zostało zaprojektowane przez najlepszych na świecie fizjoterapeutów i lekarzy. Woda, która oddziałuje na nasz organizm działa na trzy sposoby: mechaniczny, termiczny oraz fizykochemiczny. Mówiąc o działaniu fizykochemicznym mamy tutaj na myśli wymianę jonową między wodą a skórą. Cały proces wpływa bardzo pozytywnie na zmiany, które mają wpływ na cały nasz organizm. Działaniem mechanicznym wody jest ciśnienie i wypór. Właściwości wymienione wcześniej powodują, że ćwiczenia, które są trudne wykonywane na sucho w wodzie wykonywane są dużo łatwiej i nie sprawiają takich problemów.  

Wodny masaż a dokładnie jego siła działa na każdego. Hydromasaż ma większą siłę oddziaływania, gdyż dodatkowym bodźcem wzmacniającym jest hydrostatyczne i termiczne działanie kąpieli. 

Już po jednogodzinnej  kąpieli można się wspaniale zrelaksować . 

Wanna SPA posiada;
-Masaż wodny:intensywny masaż na plecy(odcinek szyjny,piersiowy,lędzwiowy)i stopy.Możliwość sterowania intensywnością dysz.
-Masaż powietrzny: kąpiele perełkowe, pulsacyjne.
-Kolorowe podwodne oświetlenie (CHROMOTERAPIA)
-Wbudowane radio fm i odtwarzacz mp3(MUZYKOTERAPIA)
-AROMATERAPIA. 

W pomieszczeniu przebywa się z osobami z którymi chcielibyśmy miło spędzić czas nie dzieląc pomieszczenia z osobami obcymi.

W pomieszczeniu w ,którym znajduje się jacuzzi  można również skorzystać z sauny!

 

View the embedded image gallery online at:
https://www.naturalmedyk.pl/jacuzzi#sigFreeIdf4132fa5a8